We are based in North Carolina so no legal issues storing and shipping all your products from our facility. We have 2 automated 12 head weighing machines that do 40 units per minutes
Pricing starts at $0.40 cents a unit for small runs and can get as low as $0.25 for large orders.
We can provide the flower and we can provide the packaging or we can just do the filling and co packing for you.
We are currently doing it through an alternative and more manual process as we built the demand requiring us to install the machine and to help build business prior to the install to get to the volume needed for this machine. Why do you ask ?